
W najbliższą sobotę (16 maja) zapraszamy na kolejną edycję Nocy Muzeów.
Tym razem do tego europejskiego wydarzenia dołącza Spółka DOLKOM.
Organizator, Klub Sympatyków Kolei we Wrocławiu, przygotowuje wystawę taboru w peronach stacji Wrocław Główny, w ramach której odwiedzający będą mogli zajrzeć m. in. do środka naszej podbijarki torowej PT 800.
Noc Muzeów to coroczne wydarzenie, podczas którego muzea, galerie instytucje kultury czy inne miejsca/organizacje/podmioty w całej Polsce otwierają swoje drzwi dla zwiedzających w godzinach nocnych. Zwiedzających często czekają również dodatkowe atrakcje.
Startujemy od 20:00.
Wstęp wolny.
✔️Podbijarki torowe MD/PT są przeznaczone do regulacji osi toru w planie (nasuwanie) i profilu (podnoszenie) oraz nagarniania z jednoczesnym zagęszczeniem podsypki pod pokładem.
✔️Maszyna posiada dwa zespoły podbijające, po jednym nad każdym tokiem szynowym, które działają asynchronicznie i są wyposażone w 16 podbijaków każdy.
✔️Najczęściej tego typu maszyny wykorzystuje się w pracach utrzymaniowych torów szlakowych.
✔️Maksymalna wydajność pracy wynosi do 700m na godzinę.
K.O.
