Noc muzeów z DOLKOMEM

W najbliższą sobotę (16 maja) zapraszamy na kolejną edycję Nocy Muzeów.

Tym razem do tego europejskiego wydarzenia dołącza Spółka DOLKOM.

Organizator, Klub Sympatyków Kolei we Wrocławiu, przygotowuje wystawę taboru w peronach stacji Wrocław Główny, w ramach której odwiedzający będą mogli zajrzeć m. in. do środka naszej podbijarki torowej PT 800.

Noc Muzeów to coroczne wydarzenie, podczas którego muzea, galerie instytucje kultury czy inne miejsca/organizacje/podmioty w całej Polsce otwierają swoje drzwi dla zwiedzających w godzinach nocnych. Zwiedzających często czekają również dodatkowe atrakcje.

Startujemy od 20:00.

Wstęp wolny.

✔️Podbijarki torowe MD/PT są przeznaczone do regulacji osi toru w planie (nasuwanie) i profilu (podnoszenie) oraz nagarniania z jednoczesnym zagęszczeniem podsypki pod pokładem.

✔️Maszyna posiada dwa zespoły podbijające, po jednym nad każdym tokiem szynowym, które działają asynchronicznie i są wyposażone w 16 podbijaków każdy.

✔️Najczęściej tego typu maszyny wykorzystuje się w pracach utrzymaniowych torów szlakowych.

✔️Maksymalna wydajność pracy wynosi do 700m na godzinę.

 

 

K.O.